Yenilikçi fikirlere kalite anlayışı içinde öncülük ederek yenilenebilir enerji sektöründe dünya çapında bilinen firma olmak ve temiz enerjinin tüm dünyada yaygınlaşmasını sağlama hedefindeyiz.

Kişilere ve yenilikçi mühendislik çözümlerine yatırım yaparak müşterilerimize inovatif çözümler sunmak, tüm projelerimizi güvenli ve verimli bir şekilde tamamlayarak mükemmellik kültürünü oluşturmak ve sorumlu bir birey olarak etik, dürüstlük ve güvenilirlik standartlarını korumak ve gelecekteki nesillere aktarmak en önemi önceliğimiz

Tecrübeli ekibimiz ile İş Makinaları Kiralama Hizmeti İzmir konusunda hizmet veriyoruz.  Rüzgar türbin kanatlarının periyodik kontrollerinin yapılması, kanatlarda oluşan hasarların tamir prosedürlerinin yazılması ve teknik dokümanlara göre bu hasarların tamir edilmesini sağlamaktayız.

Kule içi donanımların kontrollerinin yapılması ve bu donanımlarda oluşabilecek hasarların müşteri standartlarına göre onarılması gibi hizmete sahibiz.

Rüzgar Sahaları Personel ve Ekipman Destek Hizmetleri Anatolia Wind olarak hedefimiz rüzgar sahalarının kurulum ve işletme sürecinde müşterilerimizin tüm taleplerini en hızlı bir şekilde karşılamak ve onları memnun etmektir.

Kaldırma Ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sağlama gayreti içerisindeyiz. İzmir ve Kocaeli  şubelerimiz ile sizler İş Makinaları Kiralama Hizmeti İzmir konularında çözüme kavuşturma isteğindeyiz.

Detaylı bilgi ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Menü